GUMEN BİLGİSAYAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Türkiye'de 2006 yılında çalışmalarına başlayan Gumen, kaliteli hizmet anlayışıyla dünya teknoloji markalarının, en güncel ürünlerini sunmaktadır. Gumen distribütörlüğünde, çağımızın en önemli birimlerinden olan bilgisayarların iç ve dış donanımlarına ait bileşenleri, tanınmış dünya markalarının kalite güvencesinde kullanıcısıyla buluşturmaktadır. Ürün yelpazesini teknoloji gelişimi ve kullanıcı talebi doğrultusunda sunan Gumen, sistem soğutucusu ve kasa ithalatı ile başladığı distribütörlük hizmetini, taşınabilir hafıza, bellek, güç kaynağı, notebook soğutucusu ve LCD monitör ürünleri ile sürdürmektedir. Kuruluşumuzun prensipleri doğrultusunda, önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen firmamız, satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde en yüksek standardı hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda, hizmet kalitesini korumak amacıyla 7/21 servis TS-12498 satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgesi edinmiştir.

Firmamız, alanında kendisini kabullendirmiş olan dünyanın önde gelen markaları ile çalışmakta olup, kaynaklarını sadece kendi faliyet alanında yoğunlaştırmaktadır. Firmamızın teknoloji ithalatında ürün sağladığı, dünyanın lider üreticileri ve donanım çözüm firmaları;

ZALMAN  (Güney Kore) , CRADIA  (Güney Kore), 3R SYSTEM (Güney Kore), PATRIOT  (Usa-Tayvan), DEEP COOL (Uzak Doğu), ANTEC (USA,Tayvan,Avrupa)

Gumen tarafından ithalatı gerçekleştirilen ürünler, seçkin online ve perakende mağazalarda tüketicilere sunulmaktadır. Firmamız, Türkiye kullanıcısının, hızla gelişen ve değişen teknoloji dünyasını yakından takip etmesine olanak sağladığı faaliyetlerine yoğun bir biçimde devam etmektedir.

TECHNOLOGY DISTRIBUTOR© All Rights Reserved 2006 - 2018

e-mail : info@gumenbilgisayar.com